Jesteś tutaj

Festyn Rodzinny w SP Ludźmierz

12 czerwca 2022 r. na terenie  Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców dla całej społeczności ludźmierskiej z okazji Dnia Rodziny.

Festyn rozpoczął się od spektaklu pt. Kopciuszek przygotowanego przez Opiekunów Szkolnego Wolontariatu w wykonaniu nauczycieli oraz rodziców. Następnie wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-5. Zaprezentowali oni swoje umiejętności wokalne oraz taneczne, które przygotowały wraz ze swoimi wychowawcami. Po programie artystycznym w szkolnym ogrodzie na dzieci i ich rodziny czekało wiele atrakcji: dmuchańce, bumber ball, kucyki, malowanie twarzy, warkoczyki, zabawa z zanimatorkami, didżejem, pyszne słodkości (lody, wata cukrowa, ciasta) pokryte ze środków Rady  Rodziców oraz kiełbaski z grilla, które ufundował pan Sebastian Podczerwiński (członek Rady Rodziców) w podzękowaniu za pomoc w zbiórkach na rzecz chorej córki Asi. Rodzice mogli porozmawiać  i zrelaksować się razem z dziećmi na  szkolnym placu. Pogoda  dopisała. Obecnych było również kilkoro podopiecznych z Domu Dziecka we Wróblówce wraz z opiekunami, dla których zorganizowano bieg charytatywny i zbiórkę na sprzęt sportowy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom z Rady Rodziców za tak wspaniałe przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce przewodniczącej p. Barbary Panek, która pilnowała każdego szczegółu, aby ten dzień był wyjątkowy dla każdego.

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer