Jesteś tutaj

Komunikaty

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów

OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania SPISZ-PODHALE zaprasza na szkolenie dedykowane przyszłym naborom, które LGD zamierza zrealizować ze środków, które pozyska w ramach tzw. „okresu przejściowego”: Przedsięwzięcie nr 1.1.3 – Powstanie lub modernizacja infrastruktury turystycznej i/lub okołoturystycznej.

Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2020-2024

W związku z pismem Wojewody Małopolskiego z dnia 30.05.2021 r. znak: WS-V.7582.9.200.2021.PZ przekazującym pismo Ministra Klimatu i Środowiska z 24 maja 2021 r., znak: DLŁ-WGL.8102.14.2021.LP (pisma w załączeniu) informujące, że zgodnie z art.

Ogłoszenie o pracę

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Przedstawicielstwo w Krakowie zatrudni od zaraz na stanowisku zootechnik oceny. Miejsce pracy: powiat Nowotarski. Praca niezależna, samodzielna.Atrakcyjne wynagrodzenie, pełny pakiet socjalny, samochód służbowy. Wymagane wykształcenie minimum średnie (najlepiej rolnicze)  prawo jazdy kategorii B.

 
Zgłoszenia:     krakow@pfhb.pl        +48 12 285 21 15    + 48 668 13 46 62

20. rocznica śmierci ks. prof. Józefa Tischnera

Program obchodów 21. rocznicy śmierci Ks. Prof. Józefa Tischnera
 
Łopuszna, 27.06.2021r. (niedziela)

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Nowy Targ dotyczący przedstawienia przez Wójta Gminy Nowy Targ raportu o stanie gminy za 2020 rok i zgłaszania się mieszkańców gminy do udziału w debacie nad raportem

          Na sesji Rady Gminy Nowy Targ, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2021r. o godzinie 15.00 w Urzędzie Gminy Nowy Targ ul. Bulwarowa 9, będzie rozpatrywany  raport o stanie gminy za 2020 rok . Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadzona zostanie debata, w której, oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, rada gminy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi Gminy wotum zaufania.

Nowy podział terenowy przy realizacji nadzoru nad gospodarką leśną


Trwale zrównoważoną gospodarkę leśną w lasach prywatnych, realizują właściciele lasów według ustaleń uproszczonego planu urządzenia lasu. Poprzez działania oraz zabiegi sanitarne czy hodowlane, należy dążyć do osiągnięcia następujących celów:

Komunikat w sprawie zmarłego weterana mjr Mieczysława Żurka

 

Na wieczną wartę odszedł mjr Mieczysław Żurek, żołnierz AK „Żelbet”

 

27 maja 2021 na wieczną wartę odszedł mjr Mieczysław Żurek ps. Szumny
– jeden z ostatnich żołnierzy zgrupowania AK „Żelbet”.

Rehabilitacja lecznicza osób po przebytej chorobie COVID-19 w CRR KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego opracowała i wdraża nowy profil rehabilitacji, który jest realizowany w Centrum Rehabilitacji Rolników w Jedlcu i Szklarskiej Porębie.

Szczegółowe informacje w załącznikach poniżej, oraz pod nr tel.: 182648462 wew. 26 lub 27

.

Wiosenny terminarz przeglądów koni oraz imprez hodowlanych.

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przekazuje do wglądu terminarz wiosennych przeglądów hodowlanych koni (opis słowny, graficzny, czipowanie koni, wydawanie paszportów).

Terminarz do wglądu w załączeniu.

11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej - komunikat prasowy


II 
Rajs Motocyklowy Weteranów rozpoczął się w godzinach porannych na parkingu GOSz Pasternik. Po modlitwie o szczęśliwą i bezpieczną podróż udzielonej przez kapelana ppor

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer